Zapraszamy dziewczynki i chłopców ze szkoły podstawowej na spotkania scholii w każdy czwartek o godz. 16.30 w salce parafialnej. Najczęściej śpiewamy na niedzielnej mszy o godz. 11:30.
Dołącz do nas! Przyjdź na spotkanie lub skontaktuj się z ks. Proboszczem.